Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 52
візитів сьогодні: 5605
візитів всього: 545611
Прогноз погоди
«Бути донором – це почесно»
14 червня 2012 року 16:39

Сьогодні, 14 червня в обласному центрі крові відбулася прес-конференція, присвячена Всесвітньому дню донора крові.

На конференції були присутні заступник міського голови Бочковський Олександр Миколайович, головний хірург управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Лучків Віктор Іванович, начальник управління охорони здоров’я Житомирського міськвиконкому Борщівський Віктор Михайлович, головний лікар обласного центру крові Чугрієв Анатолій Миколайович, лідер підтримки донорського руху Олександр Володимирович Богдан, голова профспілки працівників охорони здоров’я Супряга Алла Федорівна.

У своєму виступі Бочковський передав вітання від міського голови усім почесним донорам міста. Він зазначив, що лікарні на 98% забезпечуються донорською кров’ю і це досить непогано, а міська влада в міру своїх можливостей долучається до проблем, які існують. «Бути донором – це почесно», – зазначив Олександр Миколайович.

Від імені обласного управління охорони здоров’я та Товариства Червоного Хреста було вручено подяки за надання крові заради життя і здоров’я людей. Нагороджений Каушан Івана Васильовича, який є заслуженим донором України, закликав усіх людей двічі на рік здавати кров, адже це святий обов’язок кожної людини.

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare