Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5605
візитів всього: 545598
Прогноз погоди
У місті розпочинається місячник з дотримання правил безпеки на водних об’єктах
14 червня 2012 року 10:52

 

З 15 червня по 15 липня у місті Житомирі проходитиме місячник з дотримання основних правил безпеки на воді.

Мета місячника - забезпечення охорони життя та здоров'я жителів міста під час літнього відпочинку на воді.

Проведення місячника на сьогоднішній день є досить актуальним. Так, станом на 14 червня 2012 року на водоймищах області вже загинуло 23 особи, в тому числі троє дітей. Слід зазначити, що всі вони загинули у невизначених та необладнаних для купання місцях, порушуючи елементарні правила поведінки на водних об’єктах.

У ході місячника управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради буде проведено низку заходів, направлених на доведення до населення основних правил поведінки на воді, необхідності їх суворого дотримання.

Для проведення місячника та виконання цих заходів організовано роботу управлінь та відділів міської ради, міської комунальної рятувальної служби на воді, КП «Парк культури та відпочинку імені Ю. Гагаріна», районних у місті відділів УМВС, муніципальної міліції та Держфлотінспекції України у Житомирській області, які спрямовуватимуть свої зусилля на роз’яснення правил безпечної поведінки на воді, як дорослим так і дітям. Робота серед дітей проводитиметься в літніх таборах відпочинку, шкільних літніх таборах та дошкільних навчальних закладах. Заплановано розміщення у місцях відпочинку та купання друкованих матеріалів з правил поведінки на воді.

Будуть проводитись рейдові перевірки з дотримання заходів безпеки громадянами під час користування човнами та водними велосипедами на човнових станціях (пунктах прокату) міста. Також планується здійснювати комісійні перевірки водних об'єктів, які не визначені, як місця масового купання.

Організатори заходів місячника прагнуть підвищити свідомість та відповідальність жителів міста за своє життя та здоров'я, не допустити нещасні випадки на воді, .

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертає особливу увагу жителів міста на необхідність проводити відпочинок на воді тільки на території міського пляжу. З метою запобігання нещасних випадків на водних об’єктах міста слід суворо дотримуватись правил поведінки на воді.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare