Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5608
візитів всього: 545667
Прогноз погоди
Вчора відбулися урочистості з нагоди Дня Росії
8 червня 2012 року 14:26

 

Вчора, 7 червня, на запрошення Надзвичайного Повноваженого Посла Російської Федерації, представника Президента Російської Федерації з розвитку торгово-економічних відносин з Україною Михайла Зурабова Житомирський міський голова Володимир Дебой із робочою поїздкою відвідав Київ.

Під час традиційних урочистостей, присвячених Дню Росії, обговорювали питання подальшої спільної українсько-російської співпраці та розвитку партнерський стосунків.

Присутніх привітали Посол РФ в Україні Михайло Зурабов, Радник Президента України – керівник Головного управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань Ганна Герман, генеральний директор Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Вікторія Ліснича.

Для гостей прийому – представників влади, громадських діячів – представлено концерт: українські та російські пісні у виконанні Державного академічного Кубанського козачого хору.

Організаторами свята: посольство Російської Федерації в Україні, Федеральне агентство у справах Співдружності незалежних держав, співвітчизників, що проживають за кордоном, і з міжнародного гуманітарного співробітництва (Россотрудничество), Центр національних культур.

 

 

Управління по зв’язках з громадськістю

 

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare