Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5608
візитів всього: 545655
Прогноз погоди
Влада відстоює інтереси житомирян
8 червня 2012 року 12:49

Сьогодні, 8 червня, керівники області та міста зустрілися з житомирянами-вкладниками коштів у будівництво будинку по вул. Щорса, 155.

Обмануті підприємством «Житомирбудзамовник» мешканці міста вбачають єдиний вихід у допомозі влади. Адже вже кілька років безрезультатно чекають на своє житло.

Голова облдержадміністрації Сергій Рижук, Житомирський міський голова Володимир Дебой упевнені: не зважаючи на складну ситуацію, спільними зусиллями влади і громади будинок вдасться добудувати. «Ще б із десяток днів – й інвестори могли б залишитись без майна. Адже були спроби продати недобудований будинок, – мовив Сергій Рижук. – Ми зробили найважливіший крок – зберегли і захистили власність житомирян».

Нагадаємо, вчора, 7 червня, рішенням сесії Житомирської міської ради припинено КП «Житомирбудзамовник» шляхом ліквідації.

«Таким чином ми зупинили процедуру відчуження майна у житомирян. Найжахливіше те, що у громади хотіли вилучити їх законну  власність. Сьогодні ми зберегли цей будинок і вирішуємо питання, як його добудувати, а житомирян забезпечити належним житлом» – мовив міський голова Володимир Дебой. Керівник міста додав, що на сесії прийнято протокольне доручення депутатським комісія, юридичному департаменту, департаменту власності і майна разом із інвесторами опрацювати єдиний юридично правильний механізм, яким чином це втілити.

Нині для добудови будинку необхідно ще близько 9 млн.грн. Люди вже вклади у будівництво 32 млн.грн., тоді як початкова вартість становила – 18 млн.грн. Один із обманутих інвесторів Микола Борківський чекає на своє житло вже близько 6 років. За півтора роки чоловік сплатив повну вартість квартири. І до цього часу вона залишається недобудованою. Микола Борківський за професією будівельник і тонко розуміється у цьому питанні. За його оцінкою, будинок готовий на 70-80%. Якщо частина зовнішніх мереж майже виконана, то внутрішні мережі та покрівля повністю відсутні. Також необхідно доставити вікна, підвести водопостачання та газ, докласти плити, виконати частковий дренаж. «Ми вдячні керівництву міста та області за таку підтримку, за те, що вони відгукнулися на наш плач. Адже над цим будинком ми плачемо вже 8 років», – мовив Микола Борківський.

Керівники області та міста запевнили, що робитимуть все можливе, аби якомога швидше вирішити це питання. Адже житомиряни вже й так чекають на своє житло по кілька років. Тому надалі вестиметься активна спільна робота влади з ініціативною групою житомирян.  

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare