Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 5608
візитів всього: 545635
Прогноз погоди
Парковки у Житомирі безкоштовні
7 червня 2012 року 15:05

Виконавчий комітет Житомирської міської ради відмінив рішення міськвиконкому від 20.10.2005 №682 «Про вдосконалення організації міських паркувальних зон транспортних засобів в м.Житомирі», тим самим скасувавши плату за паркову.

Працівники комунального підприємства «Інспекції з благоустрою м.Житомира» окрім власне послуг паркувальних, здійснювали і прибирання автомобільних стоянок та прилеглого тротуару. З відміною плати за паркову питання прибирання паркувальних зон буде продумано та опрацьовано спеціалістами.

«Парковка в Житомирі – безкоштовна. За відсутності паркоматів, ми діємо згідно з чинним законодавством. Паркувальні зони і надалі прибиратимуть штатні працівники КП «Інспекція з благоустрою м.Житомира». Люди працюватимуть, прибираючи місто і отримуючи за це кошти. А ми продумаємо механізм їх відшкодування», - зазначив міський голова Володимир Дебой.

В.Дебой також зауважив, що запропонована система паркоматів не діє в жодному місті України, тому що не передбачена система відповідальності за несплату за паркування.

На разі відпрацьовується схема оплати прибирання паркувальних територій міста.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare