Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5606
візитів всього: 545628
Прогноз погоди
У Житомирі буде безкоштовна фан-зона
6 червня 2012 року 17:09
Безкоштовна фан-зона для вболівальників працюватиме з 8 червня по 1 липня 2012 року у Житомирі за адресою вул. Київська, 77.
 
З метою організації перегляду футбольних матчів на майданчику біля ТРЦ «ГлобалUA» внесено доповнення у діюче рішення міськвиконкому «Щодо влаштування «фан-зони» та «зон-гостинності».
 
«Організація фан-зони та розважальних заходів відбувається без залучення бюджетних коштів. Перегляд матчів для всіх буде безкоштовним», - зазначив міський голова Володимир Дебой.
 
Буде встановлено  величезний монітор розміром 7Х4 м для перегляду матчів. Територія фан-зони розрахована на 3-5 тис. вболівальників.
 
Керівник міста також зауважив, що для безпеки та комфорту громадян охорону в ці дні забезпечуватиме муніципальна міліція та представники Богунського РВ УМВС, чергуватимуть лікарі швидкої допомоги та пожежники. Також буде організовано виїзна торгівля по периметру фан-зони.
 
Міська влада подбала також про зручний графік руху маршруток. На період з 8 червня по 1 липня робота автобусних маршрутів буде продовжена до 2 години ночі.
 
Розважальні заходи для вболівальників підготували комунальні заклади культури та творчі колективи міста. Організоване дозвілля вболівальників чекає не лише у дні трансляції матчів.
 
 
Перегляд матчів та святкові заходи міськвиконком дозволив проводити до 2 години ночі.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare