Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5606
візитів всього: 545620
Прогноз погоди
Про передачу майна КП «Житомирбудзамовник»
6 червня 2012 року 16:18

Щоб вберегти людей, які інвестували кошти у придбання квартир, від втрати недобудованого житла, а також з метою ефективного використання комунального майна, міськвиконком прийняв рішення про передачу рухомого, нерухомого та іншого майна КП «Житомирбудзамовник» на баланс КП «Агентство з управління майном» Житомирської міської ради.

 
На разі за рішенням суду 2008 року відкрите виконавче провадження про стягнення з КП «Житомирбудзамовник»  боргу у сумі 2 млн.900 тис. грн. Нежитлове приміщення по вул Щорса, 4, що було на балансі «Житомирбудзамовник», оцінене в 1,8 млн. грн., тому наступним об’єктом для відчуження мала стати незавершена новобудова по вул. Щорса, 155.
 
97 фізичних осіб, які вклали кошти у будівництво цього 120-квартирного будинку, залишились під загрозою відчуження майна іншими кредиторами.
 
«Люди вклали кошти у будівництво житла по вул.Щорса, 155. І, на жаль, окрім інвестугоди не мають жодного права на ці квартири. Щоб зберегти майно і щоб допомогти цим людям, передаємо майно комунального підприємства «Житомирбудзамовник» на баланс комунального підприємства «Агентство з управління майном», що унеможливить відсудження майна», - зазначив міський голова Володимир Дебой.
 
Міський голова також наголосив, що завтра, 7 червня 2012 року, скликається позачергова сесія Житомирської міської ради, де розглядатиметься питання «Про припинення комунального підприємства «Житомирбудзамовник»  шляхом ліквідації».
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare