Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5592
візитів всього: 548544
Прогноз погоди
Міський голова підтримує ініціативних житомирян
6 червня 2012 року 12:46

Невдоволені роботою обслуговуючих організацій мешканці будинку по вул. Київська, 74 звернулися до міського голови з проханням допомогти їм у вирішенні ситуації. Житомиряни нарікають на роботу КВЖРЕПу №11, невиконання обов’язків начальника підприємства, відповідних управлінь виконавчих органів, а також пропонують закрити сміттєпроводи, через які складається санітарно небезпечна ситуація біля їх домівок.

Сьогодні, 6 червня, до початку робочого дня Житомирський міський голова Володимир Дебой зустрівся із житомирянами, оглянув проблемні питання будинку (стан підвалу, під’їздів, прибудинкової території), поспілкувався із мешканцями та провів робочу нараду із профільними управліннями та керівництвом КВЖРЕПу безпосередньо на місці.

Як виявилося у ході зустрічі, підвал будинку підтоплений, сміття зі сміттєпроводів накопичується прямо під вікнами, що поширює антисанітарію.

Керівник міста, оглянувши територію, дав доручення відповідним управлінням негайно вирішити ситуацію із підвальним приміщенням, а також підтримав питання закриття сміттєпроводів. Міський голова порадив житомирянам обрати старшого по будинку, який би перш за все, захищав їх інтереси перед обслуговуючими організаціями. Володимир Дебой наголосив, що готовий підтримати і допоможе мешканцям будинку, але вирішення  питання залежить від ініціативи людей, тобто проведення загальнобудинкових зборів.

Адже закрити сміттєпровід, який є розповсюдником антисанітарії, та поставити сміттєві контейнери можна лише після згоди більшості мешканців будинку, а відповідно – і активної позиції старшого по будинку та проведення загальнобудинкових зборів.

Управління по зв’язках з громадськістю



Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare