Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 548504
Прогноз погоди
Вітання та нагороди творчим та обдарованим дітям
1 червня 2012 року 15:36

Загальноміське свято «Країна дитинства – країна мрій» у місті Житомирі розпочалося гала-концертом до Дня захисту дітей. Вихованці міського центру творчості дітей та молоді демонстрували свої таланти: співали, танцювали, віршували.

 

 

 

Відкриваючи свято секретар Житомирської міської ради Наталія Леонченко, зазначила, що День захисту дітей – це свято любові до дітей, надання можливостей для їх повноцінного розвитку, виховання самодостатніх людей.

 

«Бажаю всім міцного здоров’я, гарного настрою та відпочинку. Шануйте і любіть своїх батьків, турбуйтеся один про одного, гордіться, що ви є громадянами України», - зазначила Н.Леонченко.
 
Секретар міської ради також зауважила, що житомирські діти – надзвичайно талановиті та творчі. Так, Житомир має 147 переможців обласних олімпіад, 39 переможців конкурсів захисту робіт МАН, Лауреата Шевченківської стипендії, 4 лауреати Президентської стипендії та 25 житомирян отримують стипендії міського голови.

 

Секретар міської ради Леонченко Н.П., заступник міського голови Бочковський О.М. та заступник голови облдержадміністрації Балюрко В.С. вручили кращим вихованцям позашкільних закладів міста подяки міського голови та цінні подарунки.
 
Управління по зв’язках з громадськістю міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare