Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5542
візитів всього: 477973
Прогноз погоди
Звіт про виконання міського бюджету за І квартал затверджено
30 травня 2012 року 13:54

Сьогодні, 30 червня 2012 року на позачерговій сесії міської ради депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за І квартал 2012 року.

За повідомленням директора департаменту бюджету та фінансів С.П.Гаращука, результати виконання бюджету за І квартал 2012 року позитивні і складають 100,3 %. До міського бюджету додатково надійшло плати за землю – 2,3 млн. грн., 1,1 млн. – понад план податку на прибуток підприємств комунальної власності, за рахунок місцевих податків, інших платежів, зокрема відсотків  банку за розміщення тимчасово вільних коштів на депозитних рахунках – близько 1 млн. грн. Це ті платежі, на які прямо чи опосередковано впливає орган місцевого самоврядування.

Разом з тим, сьогодні спостерігається негативна ситуація, що викликає занепокоєння і яка пов’язана з виконанням податку на доходи фізичних осіб. Цей податок в структурі доходів І кошику складає 99,9 %. Дані кошти спрямовуються на фінансування делегованих державою повноважень. По місту Житомиру вже четвертий рік спостерігається стійка тенденція не виконання плану показників саме з податку на доходи фізичних осіб.

Проаналізувавши причини чому виникає така ситуація, дійшли висновку, що з 2007 жодного року не була скорегована база платників, яка береться Міністерством фінансів для обрахунку планових доходів на кожний фінансовий рік, виходячи з даних трьох останніх років. Якщо у цих роках була перереєстрація, коли платник перейшов до іншої території або ж внаслідок змін до податкового законодавства сплачує податки за місцем розташування відокремлених підрозділів в інших районах області, то необхідно корегування бази даних.

Роботу з платниками безпосередньо здійснює податкова інспекція, де платник ставиться на облік та знімається з нього. 

На разі працівниками податкової інспекції спільно з департаментом бюджеті та фінансів проводиться робота з коригування базових показників у Міністерстві фінансів України для формування об'єктивного плану доходів міського бюджету на 2013 рік.

 

Управління по звязках з громадськістю

 



Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare