Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5575
візитів всього: 512855
Прогноз погоди
Перемога «Олімпійських лелеченят» ЗОШ №17
29 травня 2012 року 12:20

 

Днями завершився обласний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя», спрямований на реалізацію одного із важливих напрямків діяльності Міжнародного олімпійського комітету – надихнути молодих людей всього світу долучитись до спорту, сприйняти його філософію та жити за олімпійськими цінностями.

Ініціатором і засновником заходу є Національний олімпійський комітет України.

Мета змагань:  підвищення масовості, зміцнення здоров’я учнів та залучення до здорового способу життя, придбання досвіду змагань, сприяння вдосконаленню навичок життєво необхідних рухових дій, використання їх у повсякденній та ігровій діяльності, залучення школярів до фізичної культури.

Учні  5-6  класів  команди ЗОШ № 17, директор Сервачук Марія Вікторівна, змагалися за право представляти м. Житомир та Житомирщину   у фіналі. Окрім фізичної підготовки, яку діти демонстрували під час естафет та рухливих ігор, наша команда показала високі   творчі й розумові здібності в таких етапах, як презентація команди та олімпійська вікторина.

Вітаємо юних спортсменів  з перемогою!

Команда нагороджена  поїздкою в МДЦ «Артек», де 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, розпочнеться фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

На відкритті фіналу «Олімпійського лелеченя» дітей  чекає зустріч з президентом  Національного олімпійського комітету України Сергієм  Бубкою та іншими  спортивними кумирами  сучасності.

Бажаємо команді ЗОШ №17 перемоги  у  «Країні Дитинства» – «Артеку».

Творіть! Вивчайте! Перемагайте!Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare