Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5622
візитів всього: 547081
Прогноз погоди
Незабаром майдан ім. С.П. Корольова буде оновлено
29 травня 2012 року 10:59

Сьогодні, 29 травня, о 8.00 год. ранку за ініціативи  голови облдержадміністрації Сергія Рижука та Житомирського міського голови Володимира Дебоя відбулася робоча нарада по благоустрою міста, а зокрема – реконструкції майдану ім. С. П. Корольова та приведення його до сучасного вигляду.

Як повідомив міський голова Володимир Дебой, благоустрій майдану передбачає заміну нинішнього зношеного тротуарного покриття навколо пам'ятника С.П. Корольова на гранітне, а також озеленення території.

«Ми підтримуємо ініціативу С.М. Рижука щодо реконструкції майдану. Раніше, упродовж десятків років, це питання не піднімав ніхто. Сьогодні, як би складно не було, ми повинні будувати, розвивати та робити кращим наше місто. Сергій Миколайович, як людина з великим досвідом, це бачить та ініціює роботу по реконструкції майдану», – мовив Володимир Дебой.

Сьогодні Майдан ім. С.П. Корольова – центральна частина міста, це одна із візитівок Житомира, стан та вигляд якої не оновлювався упродовж десятків років. Нині майдан потребує серйозної роботи по благоустрою території. Адже тут пам'ятник Сергія Корольова – нашого земляка, визначного авіаконструктора, яким пишається не лише наше місто, держава, а й увесь світ.

Міський голова упевнений: після реконструкції майдан матиме сучасний гарний вигляд, радуватиме око житомирян та показуватиме багатство Житомирщини як гранітного краю.

 

Розпочати благоустрій та  реконструкцію майдану планують вже у липні цьогоріч.

Управління по зв'язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare