Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5623
візитів всього: 547159
Прогноз погоди
Новозбудоване інфекційне відділення отримало допомогу
29 травня 2012 року 10:25

10 новеньких LCD телевізорів отримало інфекційне відділення дитячої міської лікарні по вул. Шевченка завдяки співпраці влади із благодійними фондами. 

 

Вчора, 28 травня, міський голова Володимир Дебой, заступник міського голови Олександр Бочковський вкотре відвідали дитячу лікарню, зустрілися із головним лікарем Володимиром Башеком, керівниками благодійного фонду «Місія в Україну» та колективом медичного закладу. 

 

Міський голова Володимир Дебой подякував керівникам фонду за постійну співпрацю, допомогу дитячій лікарні та підтримку дітей. «Велике спасибі фонду «Місія в Україну». Ви робите добру справу безкорисно та від душі. Приємно, що це бачать і оцінюють люди, а особливо ті діти, яким ви допомагаєте», – зазначив керівник міста.

 

Результатом постійної співпраці міської влади, керівництва лікарні із благодійним фондом цього разу стало те, що кожне відділення інфекційного корпусу тепер матиме свій телевізор, чого поки що у лікарні не було.

 

Нова техніка дещо прикрасить дозвілля малечі, яка перебуває на стаціонарі у відділенні. А такий дітей там нині 60, дехто із мамами. Відділення 100% наповнене пацієнтами з моменту відкриття, а в часи загострення інфекційних захворювань – часто й переповнене. 

 

 
Управління по зв’язках з громадськістю
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare