Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5621
візитів всього: 546054
Прогноз погоди
Нарада з головними розпорядниками коштів міського бюджету
25 травня 2012 року 19:16
25 травня 2012 року у прес–центрі Житомирської міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Галини Василівни відбулася нарада з головними розпорядниками коштів міського бюджету.

Під час наради працівники департаменту бюджету та фінансів Житомирської міської ради, управління Державної казначейської служби України у м. Житомирі спільно з керівниками виконавчих органів Житомирської міської ради розглянули питання «Про виконання міського бюджету у 2012 році».

У ході обговорення зазначеного питання було визначено шляхи ефективного та раціонального використання бюджетних коштів. Зокрема, шляхом зменшення витрат бюджетних установ та комунальних підприємств на оплату послуг банків по обслуговуванню зарплатних проектів.

За результатами наради видано доручення першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Семенець Г.В. щодо забезпечення своєчасної виплати відпускних педагогічним працівникам, ефективного та економного використання бюджетних коштів, встановлення контролю за якістю виконуваних робіт та послуг, що надаються бюджетним установам.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare