Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578262
Прогноз погоди
Зустріч міського голови з торгуючими поблизу Житнього ринку
24 травня 2012 року 16:00

 

Мета зустрічі передбачала побачити людей, які категорично проти перенесення торгівлі в облаштовані місця, ще раз почути чим вони незадоволені, крім просто власного небажання йти з центральної частини міста, з’ясувати мотиви їх виступів, адже плата за місця невисока, для пенсіонерів, пільговиків, ветеранів – безкоштовно.

Міський голова Володимир Дебой подякував тим, хто готовий перейти у зручні, відповідно обладнані для цього місця, яких у три рази більше ніж торгуючих біля Житнього ринку. Таких близько 90%  людей. Однак є й ті, хто працює нелегально і замість конструктивної, ділової розмови свою думку висловлюють протестами.

 «Стихійну торгівлю необхідно припиняти. В деяких містах мало місце знесення несанкціонованої торгівлі силовими методами і перенесення її за місто. У Житомирі ж облаштовані для торгівлі місця знаходяться у центрі в достатній кількості. Центр міста треба зробити зручним для всіх – тих, хто торгує, тих хто приходить купувати, паркувати машини» - зазначив Володимир Дебой.

Під час огляду місць стихійної торгівлі міський голова Володимир Дебой, заступник міського голови Закусило П.І., начальник відділу торгівлі й громадського харчування міської ради Рабошук С.Ф. підтвердили значні порушення законодавства і санітарних норм вуличними торговцями. Зокрема, продаж м’яких іграшок, мобільних телефонів, відсутність продавців на місці продажу товару аби не відповідати на запитання.

Головним висновком сьогоднішнього огляду вулиць, прилеглих до Житнього ринку та зустрічі з торгуючими, які здебільшого уникали розмови або ж висловлювали просто небажання переходити, є необхідність виконувати рішення міськвиконкому, припинити стихійну торгівлю, навести лад на вулицях в центрі міста, впорядкувати торгівлю та торгові місця, робити місто зручним і комфортним для проживання.

 

 

Управління по звязках з громадськістю Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare