Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 547284
Прогноз погоди
Всі у суспільстві рівні
22 травня 2012 року 12:36

Центр соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю сьогодні, 22 травня 2012 року, відкрито у місті Житомирі. На урочисте відкриття прийшли керівники міста та області, депутати обласної та міської рад, начальники управлінь, матері, які виховують діток з обмеженими фізичними можливостями, представники ЗМІ та громадськості.

«Відкриття центру соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю – це знакова подія, в першу чергу для батьків, які виховують дітей з особливими потребами. Ми сьогодні готові допомогти поставити дитину на ноги, адаптувати її до нормального суспільного життя і працювати над тим, щоб центр ставав кращим, приймав більше дітей, розширювався, зміцнювалась його матеріально-технічна база в наступні роки», - наголосив міський голова Володимир Дебой.

Центр соціальної реабілітації дітей – інвалідів забезпечить створення передумов для всебічного розвитку, засвоєння вихованцями знань, умінь і навичок з метою підготовки їх до здобуття дошкільної освіти, з подальшим здобуттям дітьми базової та повної загальної середньої освіти, професійно – технічної та вищої освіти для інтеграції в суспільство з урахуванням рекомендацій лікарів.

Розпочато роботу по формуванню груп дітей – інвалідів, які мають діагнози: хвороба Дауна, дитячий церебральний параліч, затримка психічного і розумового розвитку, аутизм, дитяча генезофринія, які не мають протипоказань відвідувати Центр.

За період з жовтня 2011 року по квітень 2012 року в орендованому для Центр приміщенні Центральної дитячої міської лікарні проведено капітальний ремонт даху, виконано капітальний ремонт внутрішніх  приміщень (кабінетів і коридорів).

В цьому році передбачається взяти на реабілітацію не менше 50 дітей-інвалідів.

«Допомоги центру реабілітації потребує на сьогодні багато дітей, оскільки створюється досить складна ситуація, коли в сім’ї є дитина з інвалідністю. Ще важче, коли такою дитиною опікується тільки матір. Тому це більшою мірою допомога одиноким матерям. Діти зможуть здобувати інклюзивну освіту і адаптуватись у суспільстві. Цей центр дасть поштовх для дітей з інвалідністю відчути, що всі люди різні, але при цьому всі вони рівні», - зазначила начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Любов Петренко.

В м. Житомирі на сьогодні нараховується понад 1,2 тис дітей-інвалідів з глибокими розумовими та фізичними вадами. Тому така добра справа має жити і примножуватись.

Управління по зв'язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare