Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5627
візитів всього: 581734
Прогноз погоди
Володимир Дебой: у Житомирі водопостачання буде підключено раніше
19 травня 2012 року 12:41

На скільки ефективно виконуються ремонтні роботи на  магістральному водогоні та чи оперативно працюють комунальні служби на місці аварії (Кам’яний узвіз, 10) перевіряв сьогодні, 19 травня, Житомирський міський голова Володимир Дебой. 

Як виявилось, у результаті злагодженої оперативної роботи понад 120 працівників, які працювали цілодобово, нині виконано понад 90% робіт. Тобто проведено ремонтні роботи на магістральному водогоні по вул. Кам’яний узвіз, діаметр водогону великий – 1200 мм. та по вул. Черняхівського, де діаметр водогону становить 600 мм.

«Я дякую всім людям, які в надзвичайно складних умовах професійно працювали і вдень, і вночі, усовуючи десятки аварійних місць», – подякував працівникам за ефективну та оперативну роботу міський голова Володимир Дебой, а також наголосив, що підключати водопостачання в Житомирі будуть спокійно і поступово: «Адже система заповнена повітрям. Тому робити необхідно так, щоб не виникло гідроударів та як наслідок – додаткових поривів».

Фактично житомирські комунальники плановий 3-добовий обсяг робіт виконали за 2 дні. Крім робіт безпосередньо на об’єктах водопостачання, виконано профілактичні роботи на трансформаторних підстанціях, енергогосподарстві, каналізаційних мережах та очисних спорудах каналізації. Також паралельно вони виконують додаткові ремонтні роботи на мережах водопостачання. Як приклад – ситуація із недостачею в мережах води в районі Промавтоматики у чотирьох 9-поверхівках, яка виникла перед відключенням водопостачання та фактично не дозволила мешканцям зробити необхідний запас води. Причина – запала засувка діаметром 600 мм, що зараз ремонтується. Для мешканців цих будинків організовано підвоз води і повністю забезпечено її 3-денний запас. Також водою упродовж цих днів забезпечено всі медичні заклади міста та заклади, які її потребують передовсім. Найбільшої допомоги у водозабезпеченні надано обласній лікарні, де для підтримки функціонування штучних нирок необхідне цілодобове водопостачання. 

Те, чого не робилося багато років через безперервну роботу магістральних водогонів та станцій І та ІІ підйомів, робиться сьогодні для надійного водозабезпечення м. Житомира та зменшення втрат води, – підкреслив керівник міста.

Як повідомив міський голова Володимир Дебой, нині аварійна ситуація ліквідована. Далі ж без зупинки водопостачання у місті проводитимуться подальші підготовчі та ремонтні роботи. «Дякую всім житомирянам, які знаючи ситуацію, віднеслись до неї спокійно та з розумінням», – мовив керівник міста.

Про спокійну ситуацію в Житомирі свідчить і те, що у п’ятницю та суботу практично не було дзвінків у диспетчерську службу. Це підтверджує, що населення міста було поінформоване та заготовило необхідний запас води.

Нині ж ремонтні роботи перебувають на стації завершення. У планах – підключити водопостачання раніше, ніж передбачалося – вже сьогодні, 19 травня, після 18.00 години, якщо не виникне ніяких непередбачуваних ситуацій, адже водогони та запірна арматура є досить зношеними.

 

 

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare