Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 15
візитів сьогодні: 5433
візитів всього: 399047
Прогноз погоди
Житомир продовжує відзначення Дня матері
18 травня 2012 року 13:05

Сьогодні, 18 травня, продовження свята Дня матері відбулося в обласній філармонії. Колективи дошкільних навчальних закладів, освітян міста, батьків та всіх мам цього дня привітали керівництво Житомира.

«Сьогодні я схиляю голову перед усіма матерями міста. Кажуть, що великі люди не народжуються – їх виховують матері. Сама безкорисна, гаряча та світла любов – любов матері. Тому сьогодні я звертаюся до дітей: шануйте і бережіть своїх мам, радуйте їх своїми успіхами та досягненнями!», – мовив міський голова Володимир Дебой.

Вже протягом 100 років День матері стає приємним приводом ще раз сказати «спасибі» мамі за її любов, тепло та підтримку. Міський голова Володимир Дебой наголосив, що це потрібно робити щодня, не зважаючи свято сьогодні чи ні.

Присутніх мам цього дня привітали вихованці дошкільних навчальних закладів яскравими виступами. 

Під час святкового заходу відбулося і нагородження переможців конкурсу музично-хореографічних композицій дошкільних навчальних закладів «Мати. Родина. Україна», який проводився у квітні-травні 2012 року за ініціативи жінок Житомира та депутатів міської та обласної рад. 

Переможці конкурсу отримали подарунки від міського голови Володимира Дебоя, секретаря міської ради Наталії Леонченко, радника міського голови Тамари Олійник, депутата обласної ради Тетяни Іваницької, депутата міської ради Юрія Самборського. Подякою міського голови та цінним подарунком нагороджено переможців літературного конкурсу у номінації «Поезія» – Дарину Волотівську, ученицю 10 класу ЗОШ №27, у номінації «Проза» – Богдана Єменець, учня 10 класу ЗОШ №33.

У конкурсі «Мати. Родина. Україна» взяли участь 43 колективи дошкільних навчальних закладів. Мета конкурсу – формування різносторонньої дитячої особистості через її художньо-естетичний розвиток, виховання любові й поваги до батьків і родини, формування основ моральної та етичної орієнтації в національних і особистісних цінностях. 

 

Вітаємо переможців конкурсу!

«Гран-прі» – дошкільний навчальний заклад №46 (завідуюча – Іванова Тетяна Богданівна).

І місце

Номінація «Мати»:

– дитячий садок №71 (завідуюча Корень Галина Олексіївна);

– дитячий садок №70 (завідуюча Нікон Тетяна Євгеніївна);

Номінація «Родина»:

– дитячий садок №61 (завідуюча Юрченко Світлана Василівна);

Номінація «Україна»:

– дитячий садок №73 (завідуюча Остапчук Світлана Миколаївна).

ІІ місце:

– дошкільний навчальний заклад №26 (завідуюча Нарбут Ніна Францівна);

– центр розвитку дитини №5 (завідуюча Гришко Тетяна Дмитрівна);

– центр розвитку дитини №68 (завідуюча Журавська Галина Валеріївна).

ІІІ місце:

– дошкільний навчальний заклад №39 (завідуюча Шиманська Галина Степанівна);

– дошкільний навчальний заклад №27 (завідуюча Степанюк Лідія Павлівна).

 
Управління по зв’язках з громадськістю
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове