Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5568
візитів всього: 516276
Прогноз погоди
Міський голова Житомира зустрівся із Прем’єр-міністром України: водоканал працюватиме
15 травня 2012 року 16:12

Вчора, 14 травня, Житомирський міський голова Володимир Дебой зустрівся із Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим з приводу подальшого енергозабезпечення КП "Житомирводоканал" та забезпечення належного водопостачання у місті Житомир.

Результатом зустрічі стало порозуміння ситуації керівництвом уряду та досягнення домовленості щодо невідключення водоканалу: Прем’єр-міністр України Микола Азаров дав доручення Міністру енергетики та вугільної промисловості Юрію Бойко, Міністру регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Анатолію Близнюку, Голові Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг України Валерію Саратову щодо недопущення відключення  водоканалу м. Житомира від електропостачання. "Прошу разом з Житомирською міською радою вжити заходів щодо недопущення припинення постачання електроенергії КП "Житомирводоканал". Про виконання доручення інформувати", – йдеться в офіційному документі.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare