Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 546069
Прогноз погоди
Свято «Осяяна Любов’ю» до Дня Матері
13 травня 2012 року 16:27

Напередодні Дня Матері у приміщенні Міського палацу культури відбулось загальноміське свято «Осяяна Любов’ю».

Святкову концертну програму презентували учасники ансамблю «Сузір’я» Житомирського вищого професійного училища-інтернату. Ансамбль є неодноразовим переможцем і призером фестивалів регіонального та всеукраїнського рівнів.

Організатором даного заходу є житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту і управлінням освіти Житомирської міської ради.

Запрошені гості – це багатодітні мами, матері, які мають інвалідність або виховують дітей з особливими потребами, прийомні мами та мами-виховательки дитячих будинків сімейного типу, опікуни та матері з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Всі глядачі насолоджувалися концертною програмою, зі сцени лунали найщиріші слова та пісні про материнську любов, які не залишили байдужими жодне серце.

Кожна мама отримала подарунок – листівку, яку власними руками виготовили діти міста та квіти.

Також під час свята на адресу запрошених звучали слова привітання від Житомирської міської ради, Богунської районної у місті ради та Фонду громади Житомира.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare