Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5475
візитів всього: 402496
Прогноз погоди
Адмінкомісія при Житомирській міській раді продовжує боротьбу за благоустрій міста
21 травня 2009 року 12:43

21 травня 2009 року адмінкомісія при міській раді провела виїзний рейд по перевірці дотримання благоустрою прибудинкової території мешканцями приватного сектору (вул. Саєнка та Київське шосе).

«Житомиряни часто намагаються створити затишок у себе вдома, на городі, і забувають при цьому, що прибудинкова територія теж повинна утримуватися в чистоті. Мета сьогоднішнього рейду – перевірити виконання громадянами виконання приписів та протоколів, які складалися на них неодноразово», - зазначив заступник міського голови Ігор Гундич. Він також зазначив, що виїзні рейди стануть регулярними.


 

 


 

 Багато городян, складуючи матеріали біля будинку, на землях громадського призначення, мотивують це тим, що у дворі та на городі у них немає місця.
 

Як зазначила власник одного з будинків на Київському шосе, у неї нема місця на городі, щоб складувати камінь. При цьому у її власності - 13 соток землі.

Тимчасово скласти будматеріали біля будинку можна, якщо взяти відповідний дозвіл у міській раді на будівництво і, відповідно, дозвіл на складування будматеріалів.

 

 

У ході перевірки адмінкомісією складено протоколи на порушників благоустрою та з метою запобігання повторних правопорушень проведено роз’яснювальну роботу з окремими громадянами. 

 

Адміністративні стягнення та приписи – це перший етап розпочатої рейдівської перевірки. Якщо ж громадяни не прореагують на приписи, то будматеріали будуть вилучатися.

 

         І в порівнянні:

 

 
Такого господаря ставимо у приклад.

 

Нагадаємо, що поряд із Законами України житомиряни мають виконувати рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 15.03.07 159 «Про закріплення територій для додержання належного санітарного стану в м.Житомирі». До того ж не так давно у місті проходила загальноміська толока (Розпорядження Житомирського міського голови Віри Шелудченко від 23.03.09 №118 «Про весняну загальноміську толоку з благоустрою, озеленення та санітарного прибирання міста»).

 

 

Прес-служба Житомирської міської ради

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове