Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5592
візитів всього: 546300
Прогноз погоди
На публікації в Інтернет-виданнях
11 травня 2012 року 11:18
На публікації в Інтернет-виданнях «Житомирская пенсионерка воюет за комнату в общежитии» управління житлового господарства міської ради повідомляє наступне.
 
Житловий будинок №6 по вул. Черняховського не перебуває у комунальній власності міста, а знаходиться на балансовому обліку та обслуговуванні ДП «Житловик» фірми ВАТ «Житомирінвест».
 
За клопотанням  керівництва ДП «Житловик» фірми ВАТ «Житомирінвест», рішенням міськвиконкому від 13.11.08 №811  «Про надання будинкам, які мають статус гуртожитків, статусу житлових» гуртожитку по вул.Черняховського, 6 було надано статус житлового будинку, що дало можливість мешканцям будинку скористатись правом на приватизацію займаних житлових приміщень, згідно з  Законом України  «Про приватизацію державного житлового фонду».
 
Гр. Степанюк О. І. проживає та зареєстрована в квартирі №10 по вул. Черняховського,6 та має ордер на цю квартиру.

У відділі приватизації державного житлового фонду управління житлового господарства міської ради та КП "Житомирське обласне міжміське бюро технічної інвентаризації" право власності на квартиру №10 по вул. Черняховського, 6  не зареєстровано.
 
Виходячи з викладеного вище гр. Степанюк О. І. має право на приватизацію кв. №10 по вул. Черняховського,6.
 
Корольовським районним судом м. Житомира розглядалась справа за позовом заступника прокурора м. Житомира в інтересах Степанюк О. І. до Житомирської міської ради, ДП “Житловик” ВАТ фірми “Житомирінвест” та власників квартири №11 про визнання недійсним свідоцтва про право власності на житло на кв. № 11 по вул. Черняховського, 6.
 
Рішенням  Корольовського районного суду в позові заступника прокурора в інтересах Степанюк О. І. відмовлено в повному обсязі за безпідставністю.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare