Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5624
візитів всього: 547209
Прогноз погоди
Житомир один із кращих в Україні
21 травня 2009 року 12:34
Житомир один із кращих в Україні

    За підсумками засідання конкурсної комісії щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підсумки громадського порядку», яке відбулося 14 травня в Києві, за 2008 рік в категорії «Місто з населенням до 1 мільйона мешканців» перше місце посів Севастополь, друге – Житомир, третє – Миколаїв. Про це на прес конференції заявила Житомирський міський голова Віра Шелудченко.
     Як відомо, комісія Міністерства з питань житлово-комунального господарства приїжджала в Житомир не один раз. Її, перш за все, цікавила робота профільних підприємств. Комісія перевірила також стан міського кладовища.
    В березні та квітні делегації зі столиці (представники Міністерства з питань житлово-комунального господарства) оцінювали освітлення, благоустрій і порядок не тільки в центрі міста, але й на його околицях.
    За результатами численних перевірок та висновків фахівців Житомир вперше за багато років бул названо в числі переможців Всеукраїнського конкурсу. Почесне друге місце – це визнання плідної роботи Житомирської міської ради та всіх комунальних служб  міста.

Дивитись тут


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare