Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 45
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 546978
Прогноз погоди
Житомир відзначає День Перемоги. ФОТО
9 травня 2012 року 15:02

Тисячі дорослих та дітей з пам’ятними стрічками та квітами, ветерани зі сльозами на очах, оркестрова музика, військова техніка, всім відомі пісні, прикрашені прапорами та спеціальною ілюмінацією вулиці міста – так відзначає Житомир 67-му річницю перемоги у Великій вітчизняній війні.

9 травня, у 67-му річницю Великої Перемоги, традиційно в Житомирі пройшов святковий парад за участю ветеранів Великої вітчизняної війни, керівництва області та міста, 8-го армійського корпусу, представників громадськості. Святкова колона рухалася з вул. Велика Бердичівська через майдан Перемоги до Монументу Слави.

На чолі колони – БТР з бойовим прапором 8-ї танкової армії, рота Почесної варти, військовий оркестр, далі –  колона ветеранів на автомобілях, колона ветеранів 8-ї танкової армії та міста, група прапороносців, колона керівництва області та міста, громадськість міста, представники політичних та громадських організацій. 

По маршруту руху колони відбулося покладання квітів до меморіальної дошки керівнику підпільно-партизанського руху Житомирщини В.О. Кременецькому, до пам’ятника визволителям м. Житомира на площі Перемоги.

До підготовки свята долучилися всі: Житомирська міська рада, облдержадміністрація, 8 армійський корпус, підприємства, заклади освіти, торгівлі, харчування та громадські організації міста.

 
Управління по зв’язках з громадськістю


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare