Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5612
візитів всього: 542600
Прогноз погоди
Мітинг з нагоди святкування 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні
7 травня 2012 року 15:36

Вже 67 років минуло відтоді як ціною мільйонів життів та скалічених душ ми отримали перемогу у Великій Вітчизняній війні. На військових кладовищах Богунського та Корольовського районів відбулись сьогодні мітинги та урочисті покладання квітів за участю представників органів місцевого самоврядування, ветеранських організацій, представників громадськості та ЗМІ.

Вшанувати пам'ять загиблих та висловити слова вдячності живим учасникам тих подій прийшли секретар міської ради Наталія Леонченко та заступник міського голови Олександр Бочковський.

«Вклонімося і мертвим і живим. Сьогодні ми зібрались, щоб вшанувати пам'ять героїв, і тих, хто полягли, захищаючи Житомир у 1943 році, і тих, хто не дожив до сьогоднішніх днів, і тих, хто йде зараз з нами пліч-о-пліч. Ми завжди будемо дякувати їм за неймовірний подвиг. Також хочу подякувати нашому молодому поколінню, що вони не забувають, допомагають і підтримують», - зазначила у своєму виступі секретар Житомирської міської ради Наталія Леонченко.

Хвилиною мовчання було вшановано пам’ять загиблих визволителів.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare