Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 513672
Прогноз погоди
Мешканці багатоповерхівки скаржаться, хоч у них чисто
3 травня 2012 року 17:27

 

Сьогодні, в Інтернет-виданні міста з’явилася інформація про занедбаний стан території біля будинку № 54 по вул. Перемоги, де нібито «будинок потопає у смітті». 
Як доказ до наведеного – подано твердження мешканки будинку та застарілі фото.
 
За дорученням заступника міського голови Миколи Боровця, за вказаною адресою сьогодні, 3 травня 2012 року, здійснено перевірку. Як виявилось – подвір’я чисте, доглянуте, бордюри та стовбури дерев підбілені, клумби доглянуті, дитячий майданчик пофарбований, контейнерів для сміття (за бажанням мешканців) немає, біля будинку спокійно відпочивають мами з дітьми. 
Також проведено телефонне опитування  мешканців будинку. Кожен, хто підіймав слухавку, дивувалися питанню «чи чисто у них біля будинку». 100% відповідей – чисто. По телефону житомиряни говорять, що прибирання подвір’я здійснюється регулярно, в гарному вигляді завжди підтримується дитячий майданчик та клумби, а хто сказав, що їх будинок «потопає у смітті» – не розуміють.
 
Нагадаємо, минулого літа після загальнобудинкових зборів, за рішенням присутніх з подвір’я були прибрані сміттєві контейнери, а також проведено ремонт асфальтового покриття при будинкової території. 
 
 
Управління по зв’язках з громадськістю
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare