Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5433
візитів всього: 399046
Прогноз погоди
Чи набуде Житомир європейського вигляду?
3 травня 2012 року 13:43

 

Місто Житомир набуває європейського вигляду, позбавляючи себе стихійної, вуличної торгівлі, бруду, облаштовуючи цивілізовані торговельні місця в центрі міста.

Нагадаємо, що рішення виконавчого комітету міської ради про скасування тимчасових торгівельних місць на вулицях, прилеглих до Житнього ринку було прийняте ще 15 лютого 2012 року. Відповідними виконавчими органами міської ради було проведено належну роботу з громадянами, що здійснюють торгівлю у вказаних місцях (близько 240 осіб). З ними проводились зустрічі у міськвиконкомі, безпосередньо на ринку та торгівельному комплексі, на яких обговорювались питання щодо умов переміщення, вартості послуг на ринках та комплексах.

З метою забезпечення прав кожного з торгуючих, створення умов для ведення ними законної діяльності кожним директором ринку було обумовлено, що вартість послуг не буде перевищувати суми, що сплачувалась торгуючими КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» при здійсненні торгівлі на вулицях. Адміністрацією Староміського ринку встановлені пільги для інвалідів та ветеранів праці.

Припинення торгівлі мало відбутись за рішенням міськвиконкому до 01 березня 2012 року. Однак ініціативна група торгуючих виступила проти звільнення вулиць і виступила за продовження торгівлі. Враховуючи ці заяви, зваживши на неодноразові виступи торгуючих було прийняте рішення міськвиконкому від 04.04.2012 року про продовження торгівлі до 01 травня поточного року. Торгуючі у зазначених місцях (197 осіб) написали заяви про припинення торгівлі після вказаного терміну.

На виконання цього рішення 01-02 травня 2012 року представники міської влади, муніципальної міліції, СЕС, КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» проконтролювали виконання цього рішення. Загалом торговці на прилеглих до Житнього ринку вулиць виконали своє зобов’язання. За ці дні складено всього 4 протоколи про адміністративні порушення.

Сьогодні, 03 травня 2012 року близько 30 осіб торгуючих подали заявку про проведення зібрання на майдані ім. С.П. Корольова щодо обговорення питання про продовження торгівлі на вулицях, прилеглих до Житнього ринку. До мітингуючих вийшли секретар міської ради Леонченко Н.П., перший заступник міського голови Семенець Г.В., заступник міського голови Закусило П.І. для з’ясування причин невдоволення. Позиція міської влади полягає у необхідності виконання рішення виконавчого комітету міської ради як колективного органу. На пропозицію міської влади обговорити ситуацію учасники акції не пристали.

Обґрунтуванням потреби цього рішення є позитивні зміни у зовнішньому вигляді міста, впорядкуванні торгівлі, створенні зручностей для всіх житомирян, більшість яких це розуміє і підтримує.

Сьогодні, 03 травня 2012 року на 16.00 год. для обговорення цього питання запрошені керівники всіх фракцій і груп міської ради. На 17.00 год. до них приєднаються представники тих, хто прийшов на акцію на майдан ім. С.П. Корольова.

 

Управління по звязках з громадськістю

 

  • Майдан Житній ринок до 1 травня 2012 року
  • Вулиця Хлібна до 1 травня 2012 року
  • Вулиця Хлібна до 1 травня 2012 року
  • Вулиця Хлібна до 1 травня 2012 року
  • Майдан Житній ринок 1 травня 2012 року
  • Вулиця Хлібна 1 травня 2012 року
  • Перехрестя вулиць Хлібна та Гоголівська 1 травня 2012 року
  • Вулиця Хлібна 1 травня 2012 року
  • Вулиця Хлібна 1 травня 2012 року


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове