Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5492
візитів всього: 447975
Прогноз погоди
Модернізація водного господарства міста
27 квітня 2012 року 09:48
На КП «Житомирводоканал» надійшла заключна партія обладнання для виробництва гіпохлориту натрію, який використовуватиметься для підготовки питної води.

Відхід  від традиційного і небезпечного хлору й застосування нової технології  - є вагомим кроком, направленим на модернізацію водного господарства обласного центру і представляє найсучасніші досягнення у галузі водопідотовки.

Фахівці житомирського водоканалу завжди були попереду  у  застосуванні передових технологій, а підприємство традиційно вважалось базовим  для застосування  інновацій на водоканалах України. Над проектом по  модернізації системи водопідготовки з  виведенням  з експлуатації  застарілого обладнання хлораторної, побудованої ще на початку 80-их років,  на підприємстві праювали не один рік. Проект було включено в державну  програму «Питна вода України». І лише в цьому  році за підтримки голови Житомирської облдержадміністрації С.М.Рижука, житомирського міського голови В.М.Дебоя проект вдалося втілити у життя.


Монтаж та пусконалагоджувальні роботи технологічного обладнання  забезпечують  фахівці німецької фірми  ALLDOS, які на сьогодні є беззаперечними лідерами у сфері новітніх технологій у галузі водопідготовки.

 
Нову технологію підготовку питної води підприємство почне  застосовувати вже у  кінці травня.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden