Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5474
візитів всього: 402495
Прогноз погоди
«У Стамбулі український клуб переможе з розгромним рахунком» − Віра Шелудченко
20 травня 2009 року 11:13

«У Стамбулі український клуб переможе з розгромним рахунком» − Віра Шелудченко

Своїми прогнозами на фінальний матч кубку УЄФА у Стамбулі Шахтар−Вердер поділилися Житомирські політики та чиновники

За декілька годин до того, як у Стамбулі іспанський арбітр Луіс Медіно Канталехо дасть свисток про початок фінального матчу кубку УЄФА між «Шахтарем» та «Вердером», своїми прогнозами поділилися житомирські політики та чиновники. Результат фінального матчу вони бачать так:

Віра Шелудченко, міський голова Житомира – 3:0

Міський голова Житомира переконана, що український клуб переможе німців з розгромним рахунком.

 — Переконана, що сьогодні «Шахтар» зіграє на високому рівні. Гірники впродовж усього сезону показували чудову командну гру та свій бойовий характер. Впевнена, що наша команда не пропустять і матч закінчиться з розгромним рахунком, — сказала Віра Шелудченко. 

Юрій Забела, голова Житомирської обласної державної адміністрації — 2:1

— Сьогогдні ми станем свідками безкомпромісної гри між двома найсильнішими командами кубку УЄФА у цьому сезоні. Впевнений, що "Шахтар" сьогодні не засмутить українських вболівальникв і продемонструє справжню чемпіонську гру, — зауважив Юрій Забела.

Ігор Гундич, заступник міського голови Житомира – 4:2


Чиновник признався, що йому дуже важко прогнозувати хід поєдинку, хоча він переконаний, що кубок УЄФА поїде до Донецька.


-Завжди дуже важко прогнозувати фінальні матчі такого рівня. Шахтар грає по бразильському принципу, часто пропускає, але і багато забиває. У Стамбулі донеччани виступлять вдало і ми побачимо багато красивих голів, — ділиться прогнозом заступник міського голови.

Володимир Шуст, редактор газети «Місто» − 2:1


Володимир Шуст порівняв донецький клуб з бойовою машиною.


— Сьогодні ми станемо свідками видовищної гри з боку обох команд. Мені подобається, що гірники останнім часом показують атакувальний футбол. Переможе у фіналі багато буде залежати від нервів гравців та хто заб’є перший м’яч у ворота суперника, — переконаний редактор.


Олександр Круківський, депутат міської ради – 2:0 (додатковий час)

Хотілося б щоб у сьогоднішньому фінальному протистоянні забивали українці у складі «Шахтаря». На мою думку обидві команди не відсиджуватимуться у захисті. Мені здається, що у сьогоднішньому матчі все вирішиться у додатковому часі, — наголосив Олександр Круківський.


Відома британська кантора William Hill ставить на перемогу футболістів «Вердера». Вони приймають ставки 1,8 до 1 (чим нижчий коефіцієнт тим більша вірогідність перемоги). Перемогу «Шахтаря» оцінюють коефіцієнтом 2,0.

Прес-служба Житомирської міської ради


 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове