Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5520
візитів всього: 451174
Прогноз погоди
Триває робота по обстеженню громадських туалетів
21 квітня 2012 року 15:38

У місті  Житомирі відповідно до доручення заступника міського голови Миколи Боровця створена робоча група по обстеженню туалетів, визначенню їх технічного стану та доступності до них громадян міста. До неї увійшли представники санітарно-епідеміологічної станції, працівники комунального управління міської ради та КП «Інспекція з благоустрою», представники громадських організацій.

«Вже обстежено район Корбутовки та Польової. Головною метою є обстеження всіх туалетів міста, створення їх реєстру та виготовлення інформаційних табличок «Туалет громадського користування», - зазначив заступник начальника комунального господарства міської ради Віталій Шевчук.

На разі гарним прикладом відновлення громадського туалету є туалет за Свято-Преображенським Собором, функціонування якого забезпечено за кошти Свято-Преображенського Собору та за підтримки міської влади. Користування громадським туалетом є безкоштовним. Підтримання належного санітарного стану туалету також забезпечується представниками Кафедрального Собору.

Міська рада закликає громадян підтримати ініціативу робочої групи та підтримувати громадські місця в чистоті.

Робоча група до 27 квітня 2012 року повинна провести візуальне обстеження існуючих надвірних прибудинкових туалетів, туалетів, розташованих у закладах комунальної, державної власності, підприємствах торгівлі та проаналізувати стан туалетів та їх доступність для громадян.

З пропозиціями щодо роботи групи звертатися за тел.: 37-50-34.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
403403 Forbidden