Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 65
візитів сьогодні: 5504
візитів всього: 442573
Прогноз погоди
Демонтаж конструкцій зовнішньої реклами
19 квітня 2012 року 17:40

Сьогодні комунальним підприємством «Реклама» проводився демонтаж конструкцій зовнішньої реклами (біл-бордів). Термін дії дозволів на розміщення біл-бордів закінчився, крім того власники даних конструкцій заборгували понад 200 тис грн., відповідно прийнято рішення міськвиконкому демонтувати рекламоносії.

Як повідомив директор КП "Реклама В.Шуст, "на сьогодні заплановано демонтаж трьох носіїв зовнішньої реклами. Взагалі в найближчі два тижні мають демонтувати 12 таких конструкцій".

За зміст, вигляд та безпеку рекламних носіїв відповідальні їх власники, проте погодження на їх встановлення надають ряд служб. «Випадків демонтажу конструкцій зовнішньої реклами за порушення технічних норм безпеки зафіксовано не було. Демонтаж за рішенням міськвиконкому відбувається у разі закінчення термінів дії дозволів або за встановлення конструкцій не за місцем призначення», - зазначив директор КП «Реклама» В. Шуст.

 

Всього на даний момент конструкцій зовнішньої реклами (біл-бордів) у м. Житомирі нараховується 470.

 

Управління по зв'язках з громадськістю міської ради



Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове