Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 50
візитів сьогодні: 5573
візитів всього: 507857
Прогноз погоди
Розпочато міський етап гри-випробування "Школа безпеки"
18 квітня 2012 року 21:29

 

18-19 квітня у Житомирі тривають змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

Гра-випробування «Школа безпеки» проводилася з метою пропаганди здорового способу життя, навчання  дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, які можуть виникнути у повсякденному житті, а також пропаганда і популяризаціїя основ безпеки життя, підготовки до служби в Збройних Силах України, а т акож виявлення кращих та найсильніших команд серед загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Участь  школярів у змаганнях сприяє  формуванню в них комплексу навичок,  умінь  діяти індивідуально та  колективно в різних екстремальних ситуаціях,  вихованню працелюбності, чесності, відваги, дисциплінованості, вдосконаленню фізичного розвитку.

Змагання Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки» серед загальноосвітніх навчальних закладів міста проводяться в три етапи:

перший етап – шкільні змагання (на базі своїх навчальних закладів); 

другий етап – районні змагання між командами учбових закладів районів міста

третій етап – міські змагання, в яких беруть участь команди –переможниці, що зайняли, відповідно, І та ІІ місця на районних змаганнях.

Міські змагання сьогодні відбувались на базі загальноосвітньої школи №17. Гра-випробування «Школа безпеки» проводиться за підтримки управління освіти та управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

19 квітня змагання буде продовжено на базі санаторію «Лісний берег» та визначено переможців міського етапу гри «Школа безпеки»

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare