Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5473
візитів всього: 402489
Прогноз погоди
Юні читачі Житомира взяли участь у конкурсі творчих робіт «Світ очима молоді» ФОТО
19 травня 2009 року 10:31

60 юних читачів Житомира взяли участь у конкурсі творчих робіт «Світ очима молоді», що організував КЗ «Централізована бібліотечна система» Житомирської міської ради

«Завдяки  фантазії дітей і самобутнім роботам учасників виникли такі номінації: малюнок, аплікація, орігамі, роботи з бісеру, макраме, вишивка, витинанка», - зазначила директор КЗ «Централізована бібліотечна система» Оксана Дем’янець.

Для участі в конкурсі було запропоновано декілька тем: «Сьогодення України і я», «На творчість надихає природа», «Від родини до Батьківщини», «Який ми слід лишимо на землі».

Журі визначило авторів найоригінальніших робіт - багаторазової учасниці конкурсів Любові Адамович, Мельниченко Ксенії та Селюченко Анни.

Учасники та переможці конкурсу отримали подарунки та заохочувальні призи  від управління культури Житомирської міської ради .

Конкурсанти були запрошені  на  проведення бібліографічного огляду «Захоплюючий світ пригод», який організували працівники юнацького абонементу у  читальному залі центральної міської бібліотеки ім. В.Земляка.

Як повідомила директор КЗ «Централізована бібліотечна система» Оксана Дем’янець, мета заходу - допомогти присутнім орієнтуватися у виборі книг, урізноманітнити їх коло читання цікавими виданнями на історико–пригодницьку тематику та найпопулярнішим жанром сьогодні серед молоді - «фентезі».

Прес-служба Житомирської міської ради

Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове