Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 46
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 576728
Прогноз погоди
Мрія багатодітної сім’ї здійснилася
4 квітня 2012 року 11:55

 

Сьогодні, 4 квітня 2012 року, міський голова Володимир Дебой вручив мамі чотирьох дітей Олені Кононець ордер на двокімнатну квартиру та побажав сім’ї здоров’я, благополуччя, родинного затишку.

Близько трьох років з 09.07.2009 р. сім’я перебувала на квартирному обліку у міськвиконкомі в загальній черзі та в списку першочергового одержання житла, як багатодітна сім’я, в якій народилася трійня. Однак усі ці роки будь-які спроби отримати своє житло були безрезультатними.

Лише у 2012 році з ініціативи міського голови Володимира Дебоя молода родина нарешті перебереться із тісної малометражки у власну двокімнатну квартиру. Адже цьогоріч рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради сім’ї надано 2-кімнатну квартиру в порядку тимчасового поліпшення житлових умов.

«Я дуже дякую міському голові, членам виконавчого комітету і всім, хто допомогли отримати житло. Адже виховувати чотирьох синів у маленькій невласні квартирі дуже складно», – мовила мама чотирьох синів Олена Кононець.

Протягом останніх 10 років у Житомирі народилося 4 трійні. Одна із них перебуває на квартирному обліку.

Це сім’я Кононець Олени Леонідівни, яка у 2009 році народила трійню – троє хлопчиків. Загалом сім’я виховує четверо синів (старший 2003 р.н.).

Олена разом із чоловіком, чотирма хлопчиками та свекрухою проживають у невеличкій двокімнатній квартирі, власником якої є мама чоловіка. Семеро осіб змушені тіснитися на житловій площі 18 кв.м. та навчилися ефективно використовувати простір. Одна на 6 членів сім’ї кімната повністю облаштована під спальні місця. Кухню використовують за призначенням і не тільки: як їдальню, місце для уроків старшого 9-річного сина, місце для роботи з комп’ютером, а інколи – і як місце відпочинку, – говорить Олена Кононець.

Тому сьогодні свято для всіх членів родини Кононець. Адже мрія Олени та чоловіка Івана тепер стала реальністю: вже незабаром молоді батьки зможуть переїхати у власну квартиру та облаштувати там затишне родинне гніздечко.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare