Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5580
візитів всього: 515164
Прогноз погоди
20-річний довгобуд інфекційного відділення дитячої лікарні введено в експлуатацію. ФОТО
29 лютого 2012 року 17:58

Сьогодні, 29 лютого 2012 року, – відбулася подія, на яку Житомир чекав близько 20 років. 4-поверховий корпус інфекційного відділення міської дитячої лікарні нарешті відкрито. Урочисте відкриття медзакладу відбулося за участю голови Верховної Ради України Володимира Литвина, Житомирського міського голови Володимира Дебоя, голови облдержадміністрації Сергія Рижука, голови обласної ради Йосипа Запаловського, медичних працівників та житомирян.

«Сьогоднішній день відкриття відділення став можливим завдяки єдності влади. Адже на будівництво об’єкту спрямовано кошти міського, обласного та державного бюджетів. Третина фінансування – близько 6 млн.грн. здійснено із міського бюджету. Більше того, на сесії ми виділили кошти на меблі, долучили гуманітарну допомогу, – сказав Житомирський міський голова Володимир Дебой, а також подякував усім, причетним до будівництва відділення. – Я щиро радий, що взявшись рік тому за цю серйозну роботу, ми її успішно завершили».

Так, 20 років тому, у 1992 році було прийнято рішення про будівництво об’єкту та розпочато підготовчі роботи. Довгі роки довгобуд залишався у напівзруйнованому стані, адже будівельні роботи майже не проводилися. І лише за рік активної роботи спільними зусиллями міської, обласної та державної влади об’єкт вдалося добудувати і ввести в експлуатацію.

«Слава Богу, що такі заклади відкриваються на Житомирщині. Я впевнений, що спільною налагодженою роботою ми поповнимо відділення новою технікою», – сказав під час відкриття голова Верховної Ради України Володимир Литвин.

Мати трьох дітей Тетяна Мисник виступила зі словами вдячності до присутніх за турботу про здоров’я дітей. Адже із власного досвіду знає, як складно лікувати дитину, коли немає належних для того умов.

Тепер же в комфортних умовах новозбудованого відділення будуть лікуватися діти з інфекційними захворюваннями та діти, які потребують реанімаційних та інтенсивних заходів. Зважаючи на те, що лікарня є багатопрофільною, пацієнти зможуть отримувати комплексну кваліфіковану допомогу.

4-поверховий новенький корпус має нове сучасне обладнання, забезпечить комфортабельні умови перебування під час лікування, а персонал – кваліфіковану медичну допомогу. В корпусі працюють інфекційне відділення, приймальне відділення, відділення лабораторної діагностики, відділення для лікування хворих дітей з кишковими інфекціями, відділення реанімації та інтенсивної терапії, маніпуляційна, палати для дітей.

 

Довідково:

З початку будівництва об’єкта з міського та державного бюджетів спрямовано 16764,0 тис. грн., у тому числі 12223,8 тис. грн. з державного бюджету.

Замовник будівництва – Управління охорони здоров’я Житомирської міської ради.

Генпідрядчик – КП «Житомирбудзамовник».

Проектна організація – ПрАТ «Житомирбуд».

Загалом же, у складі міської дитячої лікарні працюють 3 дитячі поліклініки, 3 філії, амбулаторія педіатра загальної практики та стаціонар на 190 ліжок.

Щорічно в дитячих поліклініках реєструється понад 780 тисяч відвідувань, ведеться прийом з 25 спеціальностей, в денних стаціонарах поліклінік щорічно оздоровлюється 700-800 дітей. В амбулаторних умовах проводиться до 2000 оперативних втручань.

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare