Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515288
Прогноз погоди
Житомирська міська рада – одна із найкращих в Україні
28 лютого 2012 року 16:57

За Рейтингом прозорості органів місцевої влади, розробленого Центром політичних студій та аналітики, ГО «Новий громадянин»в рамках проекту «Знати, щоб діяти!», Житомирська міська рада посіла 2-ге місце в Україні серед міських рад.

Про це у листі до Житомирського міського голови повідомив директор Центру політичних студій та аналітики Віктор Таран. «Шановний Володимире Михайловичу! Ваша міська рада в списку найкращих розділили друге місце з Івано-Франківською, Луцькою та Полтавською. Найкращою міською радою в номінації «Прозорість року» стала Вінницька», – йдеться у листі.

Моніторинг відкритості виконавчих комітетів міських рад обласних центрів на виконання норми закону України «Про доступ до публічної інформації» проводився протягом 2011 року. В рамках моніторингу представництва Центру політичних студій та аналітики кожного місяця надсилали тематичні запити, які стосувались підготовки закладів освіти до початку навчального року, організації тендерних процедур управліннями освіти, рівня забезпечення з боку органів місцевої влади соціальних гарантій, ремонту старих і будівництва нових доріг та кількості виділених та витрачених коштів на медичну сферу.

За підсумками 5 хвиль запитів, надісланих протягом липня-грудня 2011 року було складено Рейтинг прозорості органів місцевої влади та номіновані найкращі та найгірші міські ради.

Докладніше з результатами моніторингу Ви можете ознайомитись на веб-сайті «Прозора Бюрократія».

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare