Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515282
Прогноз погоди
Відбулася зустріч міського голови з керівництвом Посольства Чехії в Україні
27 лютого 2012 року 19:14

 Сьогодні, 27 лютого 2012 року відбулася зустріч міського голови В. Дебоя з Надзвичайним і Повноважним послом Чеської Республіки в Україні І.Почухом, консулом Чеської Республіки П.Пешеком, Секретарем Посольства з питань політики та зв’язків з громадськістю М.Екертом, першим секретарем посольства Чеської Республіки В.Каралом. Представники Посольства Чехії відвідали Житомир на запрошення чеської громади міста, яку представляли Е.Снідевич, Чижевська Л.В.

Під час розмови були підняті питання щодо необхідності економічного співробітництва між нашими народами, налагодження партнерських стосунків між Житомиром та відповідним його економічному та культурному розвитку чеським містом. Міський голова Володимир Дебой зазначив, що «співпраця бізнесу, запровадження конкретних проектів, обмін досвідом, мистецькими, спортивними, учнівськими та студентськими колективами з чеською стороною повинні мати реальний результат і сприяти розвитку нашої громади».

У відповідь Посол Чехії І.Почух сподівається на підтримку міської влади у піднятих питаннях, оскільки головним у відносинах має бути довіра і прагнення до конкретних позитивних змін у житті наших народів.

 

Управління по звязках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare