Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 45
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578171
Прогноз погоди
У Житомирській школі-інтернаті відбувся круглий стіл для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Захистимо майбутнє»
12 травня 2009 року 12:35
 
У Житомирській школі-інтернаті відбувся круглий стіл  для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Захистимо майбутнє»


У Житомирської школи-інтернату Житомирським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено Круглий стіл «Захистимо майбутнє» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування – випускників школи-інтернату з метою сприяння соціалізації та психологічної адаптації у дорослому житті.
У заході взяли участь провідні спеціалісти Центру, юрисконсульт та психолог. Також були залучені спеціалісти з Житомирського міського центру зайнятості та запрошені 29 випускників школи-інтернату.
Учні отримали багато цікавої та корисної інформації про роботу Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та соціальні послуги, які він пропонує. Юрисконсульт Центру роз’яснив права та обов’язки юних громадян, психолог звернув увагу на особливості дорослого життя, важливість зваженого підходу до прийняття рішень та вибору напрямів у ньому. Спеціалісти Житомирського міського центру зайнятості розповіли про ситуацію на ринку праці, роз’яснили процес працевлаштування. Діти отримали інформацію про обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та умови поселення і проживання у ньому.
Учні активно і жваво брали участь в обговоренні почутого. Багато питань виникло юридичного характеру щодо житлових та майнових проблем, реєстрацію, працевлаштування.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare