Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515300
Прогноз погоди
«Зустріч 4-х поколінь»
22 лютого 2012 року 17:32

 

Сьогодні, напередодні Дня захисника Вітчизни, в школі №7 зібралися представники 4-х поколінь військовослужбовців: ветерани Великої Вітчизняної війни, ветерани Збройних Сил та воїни-інтернаціоналісти, військовослужбовці, які на разі проходять службу у Збройних Силах України та покоління школярів, які зараз навчаються у загальноосвітніх навчальних закладах.

Головною метою зустрічі звичайно є  патріотичне виховання молодого покоління, в дусі відданості своєму народу, своїй Батьківщині. Під час таких зібрань ветерани діляться своїми спогадами та досвідом з їх героїчного життя захисника Вітчизни.

Привітати з наступаючим святом всіх чоловіків прийшли заступник міського голови О.М. Бочковський, радник міського голови Т.М. Олійник та начальник управління освіти міської ради В.В. Арендарчук. Також серед запрошених були ветерани Великої Вітчизняної війни, десантники 95-ї аеромобільної бригади, курсанти Житомирського військового інституту ім. С.П.Корольова, вчителі предмету «Захист Вітчизни», учні загальноосвітніх навчальних закладів.

В свою чергу молоді захисники Вітчизни і всі присутні мали змогу вшанувати всіх, хто причетний до високого звання Захисника Вітчизни та людей, які пов’язали своє життя з професією військового.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare