Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515298
Прогноз погоди
Відбулося засідання Правління АМУ України
21 лютого 2012 року 17:45

 

Сьогодні, 21 лютого, Житомирський міський голова, голова Житомирського регіонального відділення АМУ Володимир Дебой взяв участь у засіданні Правління Асоціації міст України, яке відбулося у приміщенні Київської міської ради.

Серед присутніх – близько 50 міських голів-членів Правління АМУ, Президент АМУ, Дніпропетровський міський голова І.Куліченко, представники Мінфіну та Мінрегіону, експерти.

Під час засідання учасники зустрічі обговорили тарифну політику у сфері житлово-комунальних послуг, пропозиції щодо Основних напрямів бюджетної політики на 2013 рік, а також план роботи Правління та Виконавчої дирекції Асоціації міст України на 2012 рік.

Під час засідання відбулося урочисте підписання Угоди про співробітництво між Асоціацією міст України та Українським Союзом Промисловців та Підприємців.

 

Довідка:

Асоціація міст України, Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування, створена у 1992 році. АМУ об’єднує 574 територіальні одиниці (міста, селища, села). Асоціація бере активну участь у формуванні законодавчої бази місцевого самоврядування, реформуванні бюджетної політики та міжбюджетних відносин, надає інформаційну, організаційну та консультативну допомогу своїм членам, опікується проблемою підготовки і перепідготовки муніципальних кадрів, налагоджує міжнародні побратимські зв‘язки між містами. У 2012 році Асоціація міст України відзначає 20-річчя.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare