Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515287
Прогноз погоди
Управління житлового господарства інформує
15 лютого 2012 року 17:33

Починаючи з 13 лютого 2012 року, до управління житлового господарства міської ради почали звертатися мешканці  кооперативних житлових будинків по вул. Маликова, 16 (2, 4 під.), вул. Маликова, 26 (4, 6-й під.), вул. Маликова, 30 (2, 3-й під.) та проспекту Миру, 7 (3-й під.) з інформацією про те, що на їх під’їздах з’явилися оголошення, в яких мешканцям пропонується зібрати кошти на встановлення нових карткових апаратів на ліфтах. В оголошеннях зазначено конкретний строк, до якого мешканцям потрібно зібрати необхідну суму коштів та запропоновано внести їх на розрахункові рахунки свого житлово-будівельного кооперативу №2, який є власником ліфтів, або спеціалізованого ліфтового підприємства «Вертикаль».  

Зважаючи на даний факт, управління житлового господарства міської ради інформує наступне.

Будинки житлово-будівельних кооперативів належать членам кооперативів, які в них проживають, на правах приватної власності, так як всі вони повністю сплатили вартість жилих приміщень в цих будинках і належної частки вартості нежилих приміщень та іншого майна з інженерним обладнанням (ліфти в тому числі).

Відповідно до чинного законодавства, житлово-будівельні кооперативи здійснюють експлуатацію і ремонт належних їм будинків (ліфтів) на засадах самоокупності, тобто за рахунок власних коштів кооперативу. З цією метою кооперативи повинні мати накопичувальні ремонтні фонди.

         Разом з тим, міська влада ніколи не залишалася осторонь від проблем кооперативного житлового фонду. Щорічно з міського бюджету виділяються кошти на капітальний ремонт житлових будинків кооперативів: покрівель, внутрішньобудинкових інженерних мереж та на капітальний ремонт вузлів і деталей ліфтів, які вийшли з ладу в процесі їх експлуатації. Виконавчим комітетом міської ради фінансуються роботи з експертного обстеження кооперативних ліфтів та їх капітальних ремонтів (кошторис  капітального ремонту одного ліфта становить  – 40 тис. грн.).

В грудні 2011 року відбулася зміна керівництва кооперативу і новим головою правління  було обрано Кузьменка А.О., який з початку своєї діяльності на цій посаді направив листи обслуговуючому підприємству «Вертикаль» з пропозицією зняття карткових апаратів з ліфтів з наступним переведенням оплати  мешканцями за користування ліфтами через квартплату.  Але борги населення не дали змоги кооперативу своєчасно проводити розрахунки за отримані послуги з технічного обслуговування ліфтів. В звязку з чим, голова правління сам особисто, без погодження з управлінням житлового господарства міської ради, розмістив на дверях під’їздів своїх кооперативних будинків оголошення про збирання коштів на встановлення карткових апаратів.

В свою чергу, управління житлового господарства вважає, що такі дії керівника великої житлової організації, яким є житлово-будівельний кооператив №2 (у власності знаходяться 62 ліфти), є необґрунтованими, спонтанними і йдуть врозріз з рішеннями виконавчого комітету міської ради та провокують спалахи масового невдоволення населення, проживаючого в будинках кооперативу.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare