Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5589
візитів всього: 515293
Прогноз погоди
Прибирання території міста Житомира від снігу відбувається цілодобово. ФОТО
7 лютого 2012 року 02:24

Прибирання території міста Житомира від снігу відбувається цілодобово.

До прибирання доріг у нічну зміну, що розпочалася о 23.00 год. 6 лютого і триватиме до ранку 7 лютого, задіяно 24 одиниці спецтехніки Управління автомобільних шляхів. А  з 24.00 год. до бригади долучається 6 одиниць снігоприбиральної техніки підприємства «Житомирський облавтодор».

«Найпродуктивніше прибирати вулиці міста вночі: робота спецтехніки не перешкоджає руху міського електротранспорту. А також на дорогах менше автотранспорту, що дає змогу вільно, краще та швидше прибирати проїжджі частини міста Житомира від снігу», - зазначив заступник міського голови Микола Боровець.

М.Боровець також поінформував, що головне завдання на сьогодні – це забезпечити безпечний рух автомобілів та безперебійних рух міського автотранспорту. Поки сніг лише прибирається із доріг, а в подальшому його вивозитимуть за місто.

Роботи щодо ліквідації наслідків снігової стихії у місті Житомирі координує оперативний штаб для забезпечення безперебійної роботи об’єктів життєдіяльності міста.

За даними Житомирського гідрометеоцентру, середня висота сніжного покрову становить 52 см. За три доби на території міста випало майже дві місячної норми опадів.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради
 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare