Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 5579
візитів всього: 515127
Прогноз погоди
Погоджено Програму розвитку культури міста Житомира
1 лютого 2012 року 17:02

Рішенням виконавчого комітету було погоджено Програму розвитку культури м. Житомира «Наше місто – місто культури і традицій», яку представила начальник управління культури міської ради Харчук Л.П.

Програмою було визначено проблеми, на розв’язання яких вона спрямована та завдання по їх розв’язанню. Перш за все, це оновлення матеріально-технічної бази мережі комунальних закладів культури, ремонт приміщень музичних та художніх шкіл, забезпечення музичними інструментами, комплексна модернізація бібліотечної мережі, зміни у діяльності та оснащенні матеріальної бази парку культури та відпочинку ім. Ю.Гагаріна. Реконструкції потребують кінотеатри «Жовтень» та «Космос». Значна увага у Програмі приділена розвитку туристичної галузі. 

Програма складається з 11 проектів, спрямованих на задоволення духовних та естетичних потреб житомирян через підтримку, розвиток, відродження найкращих культурних традицій з удосконаленням роботи у всіх напрямках культурного розвитку. Фінансування Програми передбачається здійснювати за рахунок державного та міського бюджетів.

 

Управління по звязках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare