Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70642
Прогноз погоди
У Житомирі працює три пункти обігріву
30 січня 2012 року 17:32

Випити гарячого чаю, пересидіти морози або ж просто погрітися в Житомирі можна у спеціально обладнаних пунктах обігріву. З 30 січня 2012 року в Житомирі працює три таких пункти по вул. В.Бердичівській, 113, пр. Миру, 11, вул. Щорса, 131.

У наметах встановлені пічки, є дрова, ліжко-місця, столики, харчі, медикаменти, одяг та взуття. Люди, які звертаються за допомогою до таких пунктів, отримують місце для ночівлі та гаряче харчування. Намети працюють не тільки для безхатченків – щодня тут гріються по 60-70 людей.

Як зазначив заступник міського голови Микола Боровець, для забезпечення функціонування таких наметів сьогодні підключені всі служби – комунальні, соціального захисту, МНС, міліції. Фінансування на харчі пунктів обігріву здійснюється за рахунок лише благодійних внесків громадян, осіб підприємницької діяльності, представників громадських організацій.

Крім того, громадяни, які потрапили у складну життєву ситуацію, надзвичайну ситуацію, викликану пониженням температури повітря, можуть розраховувати на допомогу і Міського територіального центру соціального обслуговування одиноких та непрацездатних. Центр готовий надати 30 ліжко-місць із постільною білизною для перебування під час морозів.

Якщо ж ви побачили людей, які опинилися у складній ситуації, не мають постійного помешкання та потерпають від холоду, не залишайтеся байдужими – телефонуйте за номером цілодобової лінії: 481-481 – і людям буде надана необхідна допомога.

«Дякуючи саме такій небайдужості житомирян, цими вихідними вдалося зберегти здоров’я десяти соціально незахищених людей, яким після телефонних дзвінків на "гарячу лінію" було надано допомогу», – говорить заступник міського голови Микола Боровець.

До благодійної діяльності можуть долучитися всі бажаючі. Пам’ятайте, непотрібні для Вас одяг та взуття можуть допомогти іншим людям.

 

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.