Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590152
Прогноз погоди
Головний лікар ЦМЛ №2 Віктор Павлусенко нагороджений іменним годинником УСПП
27 січня 2012 року 00:10

Головний лікар центральної міської лікарні №2 міста Житомира Віктор Павлусенко нагороджений іменним годинником Української спілки промисловців і підприємців.

За  вагомий внесок у зміцнення національної економіки, розвиток промисловості і підприємництва у Житомирській області, за наполегливу працю по створенню нашого суспільства на заможне, високорозвинене, демократичне, високий професіоналізм, принциповість та порядність головний лікар центральної міської лікарні №2 міста Житомира Віктор Павлусенко нагороджений іменним годинником Української спілки промисловців і підприємців.

У ході робочої поїздки президента Українського союзу промисловців і підприємців Анатолія Кінаха до Житомирщини відбулася обласної наради місцевої влади та ділової громадськості Житомирської області «Про підсумки роботи промисловості області у 2011 році та реалізацію у 2012 році пріоритетних питань, визначених Державною стратегією регіонального розвитку щодо модернізації економіки та проведення структурних реформ». Саме тут були відзначені кращі керівники установ та підприємці області.

 

Віктор Петрович Павлусенко – Заслужений лікар України, лікар-отоларинголог вищої категорії, ліквідатор аварії на ЧАЕС. 13 років очолює Центральну міську лікарню №2 міста Житомира. За його керівництва лікарня №2 вийшла на новий рівень медичної допомоги населенню. Завдяки фінансовій допомозі з боку міської ради та благодійності КУ «ЦМЛ №2» оснащена сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням, що дало можливість проводити складні інструментальні методи досліджень та надавати сучасний комплекс лікувальних заходів.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare