Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70638
Прогноз погоди
Головний лікар ЦМЛ №2 Віктор Павлусенко нагороджений іменним годинником УСПП
27 січня 2012 року 00:10

Головний лікар центральної міської лікарні №2 міста Житомира Віктор Павлусенко нагороджений іменним годинником Української спілки промисловців і підприємців.

За  вагомий внесок у зміцнення національної економіки, розвиток промисловості і підприємництва у Житомирській області, за наполегливу працю по створенню нашого суспільства на заможне, високорозвинене, демократичне, високий професіоналізм, принциповість та порядність головний лікар центральної міської лікарні №2 міста Житомира Віктор Павлусенко нагороджений іменним годинником Української спілки промисловців і підприємців.

У ході робочої поїздки президента Українського союзу промисловців і підприємців Анатолія Кінаха до Житомирщини відбулася обласної наради місцевої влади та ділової громадськості Житомирської області «Про підсумки роботи промисловості області у 2011 році та реалізацію у 2012 році пріоритетних питань, визначених Державною стратегією регіонального розвитку щодо модернізації економіки та проведення структурних реформ». Саме тут були відзначені кращі керівники установ та підприємці області.

 

Віктор Петрович Павлусенко – Заслужений лікар України, лікар-отоларинголог вищої категорії, ліквідатор аварії на ЧАЕС. 13 років очолює Центральну міську лікарню №2 міста Житомира. За його керівництва лікарня №2 вийшла на новий рівень медичної допомоги населенню. Завдяки фінансовій допомозі з боку міської ради та благодійності КУ «ЦМЛ №2» оснащена сучасним діагностичним та лікувальним обладнанням, що дало можливість проводити складні інструментальні методи досліджень та надавати сучасний комплекс лікувальних заходів.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.