Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70636
Прогноз погоди
Фотовиставка газети «День» відкрита в Житомирі
27 січня 2012 року 15:31

Сьогодні відбулось відкриття Фотовиставки газети «День» в Житомирському державному університеті імені Івана Франка, яку мала честь представити головний редактор газети «День» Івшина Лариса Олексіївна.

Цей щорічний фотоконкурс проходить вже більше 12 років, до того ж рік Дракона є 15-м ювілейним для самої газети «День». Також на Фотовиставку завітали голова Житомирської облдержадміністрації С.М. Рижук та Житомирський міський голова В.М. Дебой.

«Історичні та культурні напрацювання нашого народу мають формувати особистість і саме діти мають можливість засвоювати знання вчених, істориків, письменників. Тому дякую газеті «День» та всьому колективу за їх творчість, за розширення світогляду, за те, що ділитись знаннями», - поділився Володимир Дебой.

Фотовиставка – це не єдиний проект газети «День». В своєму доробку газета має веб-проект «Україна Incognita», де можна знайти історичні та краєзнавчі матеріали, що виходили протягом 15 років в газеті, Бібліотеку «Дня», книги якої можна придбати через Інтернет і багато інших, в тому числі, міжнародних проектів.

Фотовиставка газети «День» подорожує багатьма містами України і в Житомир конкурсні роботи приїхали з Луцька. Беруть участь у фотоконкурсі не тільки професіонали, а й аматори, серед яких є навіть діти. В окремій номінації «Світ очима дітей» маленькі починаючі фотохудожники представляють свої світлини. Фотовиставка перебуватиме в Житомирі до 20 лютого, а у день закриття за результатами глядацького голосування буде обрано лідера глядацьких симпатій міста Житомира.

Управління по зв'язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.