Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70633
Прогноз погоди
Актуальні питання транспортної галузі міста
26 січня 2012 року 10:06

На даний час в галузі транспорту міста Житомира найбільш актуальним питанням є формування та затвердження маршрутної мережі міста. Вирішення даного питання призведе до більш ефективної роботи пасажирського транспорту, зменшивши при цьому дублювання автобусних маршрутів з тролейбусними та надання переваги в перевезенні пасажирів електротранспорту міста.

«Для розвантаження центральної частини міста управлінням активно проводиться робота по впровадженню будівництва мініавтостанцій при в'їзді в Житомир з Бердичівського, Новоград-Волинського, Чуднівського та Коростенського напрямків», - зазначив начальник управління транспорту і зв’язку міської ради Костянтин Підпокровний..

Першу з таких автостанцій вже відкрито у вересні 2011 року на території ТРЦ "Глобал". Фактичне відкриття планується з 1 лютого поточного року.

К.Підпокровний також поінформував, що управлінням транспорту і зв’язку спільно з КП "ЖТТУ" та приватними перевізниками розглядається можливість облаштування зупинок міського авто-електротранспорту відповідними знаками з зазначенням назви зупинки, номера маршруту, інтервалу руху тролейбусів та автобусів. Вирішення даного питання покращить обслуговування пасажирів, посилить контроль щодо дотримання водіями графіків руху протягом дня, особливо у вечірній час.

 


Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.