Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 7
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70629
Прогноз погоди
«Готуй сани влітку, а воза - взимку»
26 січня 2012 року 14:02

 

Позаміський заклад з оздоровлення та відпочинку дітей "Супутник" розпочав підготовку до нового сезону ще з вересня 2011 року.

По-іншому, власне, й не могло бути. Адже за підсумками минулорічного сезону, згідно із розпорядженням голови облдержадміністрації Сергія Рижука, "Супутник" визнано кращим у області табором з відпочинку дітей.

Це визнання не є випадковим, якщо взяти до уваги, що "Супутник" перебуває у підпорядкуванні комунального підприємства міської ради "Реклама", котре в рейтингу понад 300 тис. підприємств України, визначеному національним рейтинговим агентством під егідою Торгово-промислової палати України, посіло перше місце за основним видом діяльності "Рекламна діяльність" серед споріднених під­приємств нашої країни.

- Приємно усвідомлювати, - із задоволенням говорить директор КП "Реклама" Володимир Шуст, - що нам вдалося обійти таких загальновизнаних у нашій галузі лідерів, як запорізьке, полтавське, білоцерківське, хмельницьке й інші підприємства з реклами. Щиро дякую усім, хто зробив свій внесок у нашу перемогу, насамперед працівникам КП "Реклама" за їхню високу самовіддачу і старання.

Принагідно зауважимо, що минулоріч "Місто" кількома публікаціями розповідало про наочні позитивні зміни в житті "Супутника" з часу опікування ним КП "Реклама". Це - і п'ятиразове повноцінне харчування дітей, причому, за порівняно менших фінансових витрат, оскільки табір працював напряму із виробниками продуктів; і три повних табірних зміни дітей, що дозволило відпочити тут більше 600 школярам замість 380 у попередні роки; і значно вищий рівень різноманітного їх дозвілля.

Ця тенденція триває. Завідувач господарством "Супутника" Володимир Шевчук, який працює тут більше 20 років, розповідає, що якщо у минулі роки підготовку до нового сезону розпочинали навесні і важко було впоратися з великим обсягом робіт всього за 2-3 місяці, то наразі ремонт приміщень і комунікацій розпочали ще у вересні - одразу після закінчення літніх канікул.

В основу основ знову взяли принцип максимально ефективного використання коштів. Оскільки їх немає вільних у міському бюджеті, то КП "Реклама" обходиться власними. А щоб зекономити, вирішили не винаймати ту чи іншу ремонтну організацію.

- Ще восени минулого року хотіли, було, реконструювати зовнішню мережу водогону, - ділиться наболілим Володимир Петрович. - Але коли звернулися до проектантів з проханням виготовити лише документ для вмонтування у наявні старі чавунні труби нових пластикових, то ті заправили з нас аж 45 тис.грн.

Тож готують "Супутник" до нового сезону нині всього чотири працівники. Проте обсяг виконаних робіт вражає. А ще більше кидається в очі вигляд приміщень, що з колишніх споруд зі штукатуркою і вікнами радянської доби перетворюються на сучасно оздоблені будівлі з пластиковими вікнами і вітражами, новими умивальниками і внутрішнім водогоном з сучасних труб, і, головне, новими внутрішньобудинковими туалетами, що будуть облицьовані керамічною плиткою.

- Розпочали з того, - говорить Володимир Шуст, - що в усіх п'яти корпусах вперше за кілька десятиліть промили систему опалення. У двох корпусах повністю замінили вікна і вітражі на металопластикові конструкції, стіни в кімнатах і коридорах обшили гіпсокартоном, замінили внутрішній водогін, встановили нові умивальники і крани, впорядкували санвузли. Тут залишилось пофарбувати двері, підлогу і радіатори. Аналогічні роботи тривають і у корпусі №1.

За словами В.Шуста, перелік необхідних ремонтних робіт було складено за результатами анкетування дітей, які відпочивали в "Супутнику" торік. Тому у планах Володимира Петровича - до початку шкільних канікул, а цьогоріч вони почнуться на місяць раніше у зв'язку із "Євро-2012", повністю замінити вікна у 4 і 5 корпусах, де відпочивають старшокласники, та законсервувати надвірні вбиральні, натомість обладнати чотири біотуалети.

Керівники КП "Реклама" і табору "Супутник" сподіваються на підтримку небайдужих підприємців, інших спонсорів, оскільки самотужки не зможуть виконати заплановане.

Загалом же нинішнього року передбачається прийняти у "Супутнику" 4 зміни дітей. Володимир Шуст переконаний, що харчування їх буде таким же, як і торік, що, до речі, стало можливим завдяки ініціативі міського голови Володимира Дебоя обходитися в його організації без посередників.

 

Антон БЕЗДІТКО

газета "Місто"Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.