Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70628
Прогноз погоди
Вдосконалення водного господарства Житомира
25 січня 2012 року 22:13

Керівництво Житомирської міської ради спільно з керівництвом  комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради провели черговий тур ділових переговорів з представниками Шведської водної Асоціації з приводу можливих форм співробітництва в галузі модернізації водного сектора обласного центру. Як відомо, Швеція – є одним з найавторитетніших в Європі  партнерів у водному ринку, чиї ділові та наукові стандарти не потребують зайвого підтвердження.

Предметом обговорення стала можливість поставки на об’єкти водоканалу нового сучасного обладнання, яке має виражений енергозберігаючий  ефект, а також високі технічні характеристики. Зокрема, розглядався проект переобладнання старого насосного устаткування, яке вичерпало свій ресурс,  на сучасні зразки шведського виробництва, що дозволить одержувати економічний ефект щороку у сумі до 7 мільйонів гривень. 

Окремо обговорювалося застосування нових технологій на очисних спорудах житомирського водоканалу а також  можливості отримання гранту та інвестиційних надходжень для оплати вищеназваних робіт. Орієнтовна вартість робіт по модернізації об’єктів водоканалу, на яку складено техніко-економічне обґрунтування, становить  близько 50 млн. грн.

Черговий раунд переговорів проведено в рамках виконання загальнодержавної програми «Питна вода», спрямованої на консолідацію  урядових,громадських, промислових, комерційних, наукових кіл водної галузі для  пошуку шляхів виходу водопровідно-каналізаційних господарств України  з кризи.
 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.