Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5400
візитів всього: 355453
Прогноз погоди
Вдосконалення водного господарства Житомира
25 січня 2012 року 22:13

Керівництво Житомирської міської ради спільно з керівництвом  комунального підприємства «Житомирводоканал» Житомирської міської ради провели черговий тур ділових переговорів з представниками Шведської водної Асоціації з приводу можливих форм співробітництва в галузі модернізації водного сектора обласного центру. Як відомо, Швеція – є одним з найавторитетніших в Європі  партнерів у водному ринку, чиї ділові та наукові стандарти не потребують зайвого підтвердження.

Предметом обговорення стала можливість поставки на об’єкти водоканалу нового сучасного обладнання, яке має виражений енергозберігаючий  ефект, а також високі технічні характеристики. Зокрема, розглядався проект переобладнання старого насосного устаткування, яке вичерпало свій ресурс,  на сучасні зразки шведського виробництва, що дозволить одержувати економічний ефект щороку у сумі до 7 мільйонів гривень. 

Окремо обговорювалося застосування нових технологій на очисних спорудах житомирського водоканалу а також  можливості отримання гранту та інвестиційних надходжень для оплати вищеназваних робіт. Орієнтовна вартість робіт по модернізації об’єктів водоканалу, на яку складено техніко-економічне обґрунтування, становить  близько 50 млн. грн.

Черговий раунд переговорів проведено в рамках виконання загальнодержавної програми «Питна вода», спрямованої на консолідацію  урядових,громадських, промислових, комерційних, наукових кіл водної галузі для  пошуку шляхів виходу водопровідно-каналізаційних господарств України  з кризи.
 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове