Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70623
Прогноз погоди
Кінокомплекс «Мультиплекс» запрошує житомирян
25 січня 2012 року 17:06

25 січня 2012 року в ТРЦ «Глобал.Ua» відбулося урочисте відкриття кінокомплексу «Мультиплекс» – третього за величиною кінотеатру цієї мережі в Україні. Як повідомив присутній на відкритті міський голова Володимир Дебой, для міста Житомира «Мультиплекс» – це не лише кінотеатр, а й 40 млн.грн. інвестицій у розвиток міста, 70 робочих місць та якісно новий рівень послуг.

«Я пишаюсь, що ми рухаємося у правильному напрямку розвитку міста, створюючи гарні умови для відпочинку, розвитку та оздоровлення молоді. Упевнений: Житомир і надалі залучатиме інвесторів, і не лише для будівництва об’єктів торгівлі та відпочинку, а й об’єктів виробничого призначення», – зазначив керівник міста Володимир Дебой.

Про сприятливий інвестиційний клімат у місті та відкритість влади до діалогу говорять і власники закладу. Так, від моменту задуму до реалізації плану пройшло не більше півроку. «Будівництво кінокомплексу проходило у найбільш комфортних умовах, в режимі діалогу із владою», – мовив директор холдингу «Мультиплекс» Анатолій Базильчук, а також повідомив, що компанія готова налагоджувати співпрацю із житомирськими виробниками. Адже вже має певний досвід – в аналогічному донецькому кінотеатрі «Мультиплекс» працює саме житомирська акустика.

Урочисте відкриття та презентація кінокомплексу саме у День студента – не випадкове. Адже 80% відвідувачів кінотеатрів – молодь. Однак, запевняють керівники закладу, репертуар фільмів орієнтований на глядачів усіх вікових категорій. Цього дня 150 талановитих учнів та студентів, переможців олімпіад та спортивних змагань, отримали безкоштовні флаєри для перегляду фільмів у «Мультиплексі».

Сьогодні кінокомплекс «Мультиплекс» – це 5 залів з цифровою проекцією, активною системою 3-D та новітнім обладнанням. Одночасно кінокомплекс може прийняти 520 глядачів. Вартість квитків – від 25 до 80 грн.

Керівники ТРЦ «ГлобалUa» переконують: кінокомплекс – це далеко не останній їх об’єкт. У найближчому майбутньому планується відкриття дитячого розважального центру, боулінг-клубу та басейну.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.